Hakkımızda

Marka ismini Samsat  Uygarlığı’ndan alan Samsat çiğköfte  markası , 2010 yılında İstanbul’da ilk şubesini açarak yöresel bir lezzet olan Çiğ Köfte’yi bir konsept marka durumuna getirmiş ve şu an Türkiye’de Sektörünün Lideri konumuna gelmiştir.

Aile şirketi olan Samsat Çiğköfte  2016 yılında   ADO GIDA SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ Olarak ürün ve portfeyini  gıda sektöründe üretim, pazarlama, satış, lojistik ve franchising alanlarında genişletmiştir. ADO GIDA SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ  ünvanını aldıktan sonra  Türkiye ve Avrupada öncü firma olarak gıda ürünlerinde haklı bir yer edinmiştir. Hassas bir çalışma yürüten Samsat çiğköfte  ekibi, ürünlerin satın alma sürecinden depolanmasına, üretimden şubelere ve tezgahtan müşteriye ulaşana kadar zinciri takip eder, izler ve raporlar.

Samsat çiğköfte  %100 mutlu müşteri felsefesini benimseyen Samsat çiğköfte  Müşteri’ye Hizmet Kültürü sayesinde müşterileri tarafından beğenilen, takdir gören sektörünün lider konumundaki markasıdır. Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı ile yoğun talep alan markamızın franchisee’leri ile olan iş ortaklığına verdiği önem nedeniyle şubelerinin %98’i franchisee olarak işletilmektedir.

 

Vizyonumuz

Çiğ Köfte Sektöründe lider bir dünya markası olmak.

Misyonumuz

Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunarak satış ve karlılığımızı artırıp iş ortaklarımızın da kazanacağı sürekli gelişen ve istikrarlı büyüyen yenilikçi ve fark oluşturan bir marka olmak.

Değerlerimiz

  • Dürüst ve güveniliriz.
  • Takım ruhuna sahibiyiz.
  • İletişimde açıklığa önem veririz.
  • Kendini geliştiren ve yenilikçi bir ruha sahibiz.
  • Müşteri odaklıyız